Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

25
mai

Keskkonnajuhtimissüsteemide seminar 12. juunil Tallinna Botaanikaaias

Seminari bänner

Keskkonnaministeerium korraldab koostöös EKJA, Keskkonnaagentuuri ja Metrosert AS-iga keskkonnajuhtimissüsteemide seminari, mis toimub 12. juunil 2023 Tallinna Botaanikaaias (Kloostrimetsa tee 52, Tallinn) algusega kell 10.00, kogunemine alates kell 9.30. 

Seminari eesmärk on jagada teadmisi erinevate keskkonnajuhtimissüsteemide kohta ja juurde tuua ka erinevate valdkondade kogemusi keskkonnajuhtimissüsteemide osas. Seminaril käsitletakse ISO 14001 ja EMAS keskkonnajuhtimissüsteeme, lisaks tutvustatakse Rohelise Kontori süsteemi.

Seminar on kõigile osalejatele tasuta, kuid vajalik on registreerimine toitlustuse tagamiseks hiljemalt 01.06.2023. Maksimaalselt saame sellel korral kaasata 100 osalejat. Vahetu suhtluse tagamiseks virtuaalsilda seminarile sellel korral ei looda.

REGISTREERI SIIN!

Ajakava

Korralduslik info:

·         Lõunaks on tellitud mahe- ja lihavabatoit. Peale seminari on võimalik ülejäänud toit osalejatel koju viia, selleks kindlasti kaasa võtta oma toidukarp või -nõu. Lõunaks pakume suppi.

·         Samuti on tervitatav, kui seminaril osalejal on kaasas oma joogipudel või -tops.

·         Pauside ajal muudab seminaripäeva eriliseks ringkäik Palmimaja eksootiliste taimede maailma, mis annab mõnusa annuse positiivsust.

·         Seminarile tulemiseks soovitame kasutada mitme peale ühte autot. Registreerimisel anna kindlasti märku, kui oled tulemas üksi autoga ja oled huvitatud sõitma koos teiste seminaril osalejatega, et osavõtu keskkonnajalajälg oleks võimalikult väike. Viime huvilised omavahel kokku!

·         Kui oled Tallinnasse tulemas rongi või bussiga ja seejärel edasi liikumas ühistranspordiga, siis Tallinna Botaanikaaiale kõige lähim peatus on Kloostrimetsa. Linnaliinide ajakavaga saab tutvuda kas kasutades Google Mapsi või Reisiplaneerijat.

 

Kui tekkis küsimusi või soovid midagi täpsustada, siis võta julgelt ühendust.

 

Rohkem infot:

Kristi Loit

tel +372 5689 4704 | e-mail kristi.loit@envir.ee

Keskkonnaministeerium

 

Kohtumiseni seminaril!

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!