Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Keskkonnaaruanne

Keskkonnaaruande eesmärk on anda üldsusele informatsiooni organisatsiooni keskkonnamõjust ja keskkonnaalaste tegevuste tulemuslikkusest ning selle pidevast täiustamisest.

Lisaks organisatsiooni keskkonnategevusega seotud teabele on huvirühmad üha enam huvitatud ka ettevõtte/organisatsiooniga seotud eetilistest ja sotsiaalsetest valdkondadest (nt töötajate õigused, töötingimused, loomkatsete tegemised). Kuna kestliku arengu põhiideeks on majandus-, keskkonna- ja sotsiaalvaldkondade tasakaalustatud areng, siis on mõistlik traditsioonilisele finantsmajanduslikke näitajaid esitavale aruandele lisada ka keskkonna- ja sotsiaalnäitajad. Sellist aruannet nimetatakse ka kolmikaruandeks.

Nagu ka keskkonnaaruanne, on kestliku arengu aruanne (kolmikaruanne) organisatsioonile vabatahtlik. Seetõttu on ka organisatsioonide motivatsioon seda koostada erinev. Kuid eelkõige näitab kõigi kolme valdkonnaga arvestamine organisatsiooni vastutustundlikku rolli ühiskonnas, mille tulemuseks on organisatsiooni usaldusväärsuse tõus, konkurentsivõime suurenemine ja maine paranemine huvirühmade seas. Finantsasutused arvestavad üha enam ettevõtte toimetulekut ka eetiliste, sotsiaalsete ja keskkonnaküsimustega, nähes selles investeeringute riski vähendamise võimalust.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!