Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Mis on keskkonnajuhtimine?

Keskkonnajuhtimine on osa ettevõtte igapäevasest juhtimisest, mis aitab kaasa ressursitõhusale ning säästlikule tegevusele. Keskkonnajuhtimise juurutamine aitab vähendada ettevõtte keskkonnamõju ja toetada ettevõtte jätkusuutlikku arengut. Ühtlasi on see tõhus vahend ringmajanduse põhimõtete elluviimiseks.

Jätkusuutlik ja keskkonnahoidlik tegevus on saanud nii täiendavaks kvaliteedimärgiks ja müügiargumendiks, kuid teatud juhtudel ka ettevõtte alustamise üheks tingimuseks. Praegusel rohepöörde ajajärgul tõstab heal tasemel keskkonnajuhtimine oluliselt ettevõtte mainet ja konkurentsivõimet.

Eduka keskkonnajuhtimise aluseks on keskkonnajuhtimissüsteemi (KKJS) rakendamine. Süsteemi loomisel analüüsitakse toodete, teenuste ja tegevustega kaasnevad keskkonnaküsimused (keskkonnaaspektid) ja keskkonnamõju ning pannakse paika jõukohased ja tulemuslikud tegevused keskkonnamõju vähendamiseks (jäätmetekke vältimine või vähendamine, materjali, energia ja teiste ressursside säästlik kasutamine, õhukvaliteedi parandamine, bioloogilise mitmekesisuse säilitamine) või muude ettevõtte jaoks oluliste keskkonnaküsimuste lahendamiseks.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!