Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

13
sept.

Tervislik töökeskkond: Swedbanki näiteid

Tervisliku töökeskkonna tagamine ja töötajatele mitmekülgsete võimaluste pakkumine on tänapäeval muutunud enesestmõistetavaks. Sel korral jagame Swedbanki näiteid, milliseid võimalusi nemad oma töötajatele vaimse ja füüsilise tervise hoidmiseks pakuvad.

Swedbanki tegevused, mis toetavad töötajate vaimset ja füüsilist tasakaalu:

  • Igale töötajale on ette nähtud toetav tervisekontrolli pakett, mis sisaldab ka näiteks tööpsühholoogi ja füsioterapeudi konsultatsiooni. Lisaks on töötajale ette nähtud kolm tasuta psühholoogilist nõustamissessiooni aastas, sõltumata sellest, kas abi on vaja töö või isikliku elu teemadel.
  • Töötajatele pakutakse lisaks võimalust osaleda majasisesel karjäärinõustamisel, et toetada neid pikaajalise karjääriplaani loomisel. 
  • Töötaja saab teha valiku tervisekindlustuse ning tervise- ja spordikulude kompensatsiooni vahel. Lisaks saab osaleda Spordiklubi tegevustes, mille kaudu on võimalik osaleda erinevates rühmatrennides, rahvaspordiüritustel. Kahes suuremas kontorihoones on kõigile töötajatele kasutamiseks jõusaal. Lisaks massaažitoolid ning võimlemis- ja sirutusvõimalused majade korrustel ning siseterviserajad. Vaata videot.
  • Valitud töötajate esindajad üle Eesti töötavad nn tervisesaadikutena, kes nõustavad lihtsamates tervise- ja heaolu küsimustes ning aitavad leida töökeskkonnas parenduskohtasid.
  • Töötajatel on võimalust rentida rattaid.
  • Igal kevadel ja sügisel toimuvad tervisekampaaniad, kus pööratakse tavapärasest veelgi enam tähelepanu nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele, pakkudes töötajatele võimalust osaleda erinevatel seminaridel, loengutel, väljakutsetel jne.
  • Kaugtööd tegevatele kolleegidele on välja töötatud kaugtöökoolitus, mille üks osa on enesehindamise küsimustik, mis puudutab keskkonna turvalisust kodukontoris töötamisel. Ka kodukontorist töötajatele on kättesaadavad õppevideod puhke- ja sirutuspausidest ning teiste füüsilise ja vaimse tervise koolituste ja tervisedenduse võimalustega.
Roheline kontor. EKJA. Swedbank
Roheline kontor. EKJA. Swedbank
Roheline kontor. EKJA. Swedbank
Pildid: Swedbank

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!