Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

30
juuni

Tervislik töökeskkond: Eesti Panga näiteid

Tervisliku töökeskkonna tagamine ja töötajatele mitmekülgsete võimaluste pakkumine on tänapäeval muutunud enesestmõistetavaks. Sel korral jagame Eesti Panga näiteid, milliseid võimalusi nemad oma töötajatele vaimse ja füüsilise tervise hoidmiseks pakuvad.

  • Töötajatel on pangas mitmeid liigutamise võimalusi, sh on võimalik osaleda Kultuuriklubi rahvatantsurühmas või liituda Võimlemissaal. Roheline Kontor. Foto: Eesti PankSpordiklubi tegevustega.Kahel päeval nädalas toimuvad pangas pilatesetreeningud, mis on heaks võimaluseks ennast keset tööpäeva natukene venitada ja liigutada.
  • Lisaks võimlemissaalile on pangas olemas ka väike jõusaal koos sauna kasutamise võimalusega. Kui lihased suurest sportimisest või istuvast tööasendist kangeks jäävad, pakub selle vastu leevendust panka kaks korda nädalas külastav tasuline massöör. Panga töötajail on võimalik valida Stebby-põhise sporditoetuse ja tervisekindlustuspaketi vahel.
  • Töötajatel on vaimse tervise hoidmiseks võimalik kasutada individuaalset karjäärinõustamise teenust, mis on hea võimalus näiteks juhul, kui soovitakse saavutada suuremat rahulolu oma töistes tegemistes või võtta vastu uusi väljakutseid. Panga karjäärinõustaja juures saab avardada endas peidetud võimeid ja jõuvarusid, et teha sihikindlaid samme oma professionaalsel arenguteel ning isikliku elu eesmärkide seadmise ja täitmise suunas.Spordiklubi tegevused. Roheline Kontor. Foto: Eesti Pank
  • Veel korraldatakse pangas kord kuus ka tervisega seotud ettevõtmisi ehk terviseampse, mille hulka on seni kuulunud näiteks koos veredoonoriks minemine, tervisega seotud virtuaalsed loengud, linnaorienteerumine, mammograafiabussi külla kutsumine, põnevate treeningute proovitunnid (nt batuuditrenn) ja palju muud.

 

Puhkenurk. Roheline Kontor Foto: Eesti Pank Puhkenurk. Roheline Kontor Foto: Eesti Pank

Fotod: Eesti Pank

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!