Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

09
dets.

Samm-sammult EMAS-i registreerimiseni. Lühiülevaade Euroopa Parlamendi ja nõukogu keskkonnajuhtimise ja -auditeerimise (EMAS) rakendamisest.

Trükis annab lühidalt ja lihtsalt ülevaate Euroopa Liidu (EMAS) määrusest organisatsiooni vabatahtliku osalemise võimaldamise kohta ühenduse keskkonnajuhtimise ja -auditeerimise süsteemis. Trükises tutvustakase, mis on keskkonnajuhtimine ja keskkonnajuhtimissüsteem, mis on EMAS ning mille poolest erineb see rahvusvahelisest ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemist. Antakse ülevaade EMAS-i rakendamise sammudest, süsteemi juurutamise kuludest ning abimaterjalidest ja teabeallikatest lisateabe saamiseks.

Käesolev trükis kuulub keskkonnajuhtimissüsteeme ja EMAS-i tutvustavate publikatsioonide seeriasse, mida antakse välja Rahvusvahelise Keskkonnajuhtimise Organisatsiooni (INEM) initsiatiivil välja Euroopa riikides. Trükise Eesti-poolne koostaja on Säästva Eesti Instituut. Trükis on kättesaadav pdf formaadis siit: Samm-sammult EMAS

Trükist on füüsilisel võimalik saada tasuta Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioonist (ekja@ekja.ee, tel: +372 627 6100) või SEI Tallinnast (triin.killing@seit.org, tel: 6276100).

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!