Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

09
dets.

Belmane, I., Dalhammar, C., Moora, H. 2002. Keskkonnajuhtimissüsteemi käsiraamat. SEI-Tallinn, IIIEE Lund University. 144 lk.

Viimastel aastatel on organisatsioonid hakanud üha enam pöörama tähelepanu keskkonnaküsimustele. Paljud otsivad võimalusi parandada oma keskkonnategevuse tulemusi, vähendada tootmiskulusid ja leida uusi ärivõimalusi. Keskkonnajuhtimissüsteem loob aluse nende küsimustega süstemaatiliseks tegelemiseks. Alates 1996. aastast, mil rahvusvaheline keskkonnajuhtimissüsteemi standard ISO 14001 ilmavalgust nägi, on sellele ettevõtete poolt iga aastaga üha rohkem tähelepanu pööratud.

Käesoleva käsiraamatu eesmärk on anda selgitusi ja nõu standardi ISO 14001 nõuetele vastava keskkonnajuhtimissüsteemi rakendamiseks. Vaatluse all on kõik keskkonnajuhtimissüsteemi rakendamise etapid, alates esmasest keskkonnaülevaatusest ja lõpetades süsteemi valmisoleku hindamise (auditeerimise) ning sertifitseerimiseks ettevalmistamisega. Peale selle käsitletakse saastuse vältimise põhimõtet ja tutvustatakse uusi keskkonnajuhtimisalaseid suundumusi, mida saab kasutada keskkonnategevuse edasiseks arendamiseks ja täiustamiseks.

Lisaks tootmisettevõtetele jt organisatsioonidele pakub käsiraamat vajalikku informatsiooni ka keskkonnaametnikele, keskkonnaaudiitoritele ja -konsultantidele ning üliõpilastele, aidates neil mõista keskkonnajuhtimissüsteemi olemust ja toimimist.

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!