Liikmed

Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni liikmeskond koosneb tegevliikmetest ja toetajaliikmetest. Tegevliikmeks võib olla ettevõtlusega tegelev juriidiline isik, kes tunnistab ja järgib assotsiatsiooni põhikirja ning maksab liikmemaksu. Tegevliikmel on üldkoosolekul hääleõigus. EKJA tegevliige saab soodustusi tasuliste seminaride ja koolituste puhul ning tegevliiget eelistatakse erinevate projektide läbiviimisel.

Toetajaliige on juriidiline või füüsiline isik, kes on huvitatud assotsiatsioonis aktiivselt või passiivselt tegutsemisest ja osalemisest ühisüritustel. Toetajaliige ei oma üldkoosolekul hääleõigust, kuid maksab liikmemaksu.

EKJA liikmemaksu suurus sõltub ettevõtte suurusest. Liikmemaks tuleb liitujal tasuda vastavalt liikmemaksu reglemendile, mis kinnitatakse üldkoosolekul. Liikme õigused ja kohustused omandab liituja pärast liikmemaksu tasumist.

Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni asutajad on AS Eesti Energia, AS Kunda Nordic Tsement, AS Tallinna Sadam, AS Eesti Raudtee, AS Tallinna Vesi, AS EKSEKO (nüüd Rakvere Farmid AS), ELLE OÜ, Cleanaway Eesti AS (nüüd AS Eesti Keskkonnateenused), Langham OÜ, AS FKSM, SA SEI Tallinn, ABB AS, Elcoteq Tallinn AS (nüüd Eolane Tallinn AS) ja üksikisikuna Kertu-Liisa Terk.

Liitu EKJAga!

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...