Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

04
juuli

Kestlik areng – kus on riigi ja ettevõtete huvi

Kestliku arengu koalitsioon korraldab inspiratsiooni töötoa, mille eesmärk on valmistada ette riigi- ja erasektorit kujundama läbi koosmõju kestlikumat Eesti ühiskonda. Töötuba on praktiline võimalus kujundada Eesti mõjukate äri- ja riigisektori tippjuhtide ja esindajate poolset valmisolekut astuda ühiselt kestlikku arengut toetavate põhimõtete ja tegevuste taha. Inspiratsioonitöötuba toimub 11. juulil 2018 Lilleoru õppekeskuses algusega kell 11.30 ning kestab kuni kella 16.00.

Töötuba annab inspiratsiooni ja uusi mõtteid loomaks läbi oma ettevõtmiste senisest tõhusamat ühiskondlikku mõju ning püüab jõuda praktiliste ettepanekute ja tegevussammudeni, kuidas käivitada kestliku arengu teemadel riigi ja ettevõtete vahelisi koosmõju loovaid tegevusi ning kuidas kujundada Eestis kestliku arengu valdkonna kõneisikud nii äri- kui ka riigisektori tippjuhtide tasandil.

Töötoa ülesehitus:
11.00 Kogunemine
11.30-13.00 Gunter Pauli esitlus. Gunter Pauli on ettevõtja ja üks rohemajanduse visionääre, kes on loonud ligi 200 sotsiaalselt ja ökoloogiliselt jätkusuutlikku ettevõtet. Esitluse fookuses on tutvustada äriprojekte ja laiemaid koostööprojekte erinevates riikides. Samuti loob Pauli oma projektide kaudu seose kestliku arengu eesmärkidega.
13.00-14.00 Lõuna
14.00-16.00 Arutelu kaardistamaks era- ja riigisektori koosmõju loomise olulisemad väljakutsed ning edasised sammud pikemaajalise eesmärgi – kestlikult areneva riigi – nimel.

Osaluspanus: 30 eurot, sisaldab lõuna- ja õhtusööki, töötoas osalemist ning soovi korral osalemisvõimalust ka konverentsi hommikuses ja õhtuses programmis. 11. juuli hommikul esineb konverentsi üks põnevamaid peaesinejaid Dr. Vandana Shiva Indiast.

Asukoht: Lilleoru õppekeskus, Taevasmaa tee 2, Harjumaa, vt kaardil
Registreerumine: agne@terveilm.ee
Üritust korraldavad: Sustinere, Arengukoostöö Ümarlaud ja Lilleoru

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!