Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

04
juuli

GreenEST summit 2018: Future for buildings

Foto: Canva

Tallinna Teaduspark Tehnopol koos rahvusvaheliste rohetehnoloogia kogukonna partneritega kutsub teid osalema uudsele ja põnevale konverentsile GreenEST Summit 2018: Future for Buildings, mis toimub 30. oktoobril 2018 Kultuurikatlas.

GreenEST Summit on rahvusvaheline rohetehnoloogia üritus, mis hõlmab olulisi teemasid ja viimaseid arenguid antud valdkonnas. Euroopa Liit on loonud eesmärgiks, et kõik uued ehitised oleksid 2020. aastaks peaaegu nullenergiaga, kuid praegu on umbes 35% ehitistest üle 50 aasta vanad ja peaaegu 75% ehitistest ei ole energiatõhusad. Selle-aastane konverents keskendub just hoonete tulevikule!

Üritus toob kokku avaliku ja erasektori kinnisvaraeksperdid, kohalikud omavalitsused, rohetehnoloogia ettevõtted ja investorid üle kogu Euroopa – Taani, Norra, Rootsi, Soome, Eesti, Läti, Poola jne. Lisaks inspireerivatele kõnelejatele on meil ka huvitavad paneeldiskussioonid ja Euroopa top rohetehnoloogia ettevõtted, kes esitavad oma energiatõhusaid nutikate hoonete lahendusi. Käsitletakse hoone ümbriste (seinad, põrandad, katused, uksed, piirded), ventilatsiooni, kütte ja jahutuse, vee, valgustuse, elektri, hoonete juhtimissüsteemide / info- ja kommunikatsioonitehnoloogiliste lahenduste ja muu materjalide teemasid.

Lisage üritus oma kalendrisse ning võtke osa maailma muutvast rohetehnoloogia kogukonnast!

PS! Kui soovite liituda organiseerimisega, soovite laval esineda või pakkuda välja mõni muu idee, siis andke meile teada. Kontakt: rohetehnoloogia valdkonnajuht Ragmar (ragmar.saksing@tehnopol.ee; +372 5254 265)

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!