Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

26
jaan.

EKJA liikmed esinesid Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõtte konkursil edukalt

Keskkonnaminister Siim Kiisler kuulutas pidulikul keskkonnagalal välja konkursi Aasta Keskkonnategu ja Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõtte võitjad, kelleks osutusid MTÜ Väikese Väina Selts ja AS Advanced Sports Installations Europe.

Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte tiitel anti välja kolmes kategoorias ning lisaks pälvis üks ettevõte ka konkursi üldvõidu ja võimaluse suurendada Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel ettevõtte keskkonnatulemuslikkust 35 000 euro piires.

Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte 2017 üldvõitja Advanced Sports Installations Europe on Euroopa üks suuremaid kunstmuruväljakute rajajaid ning kasutab selleks taaskasutatavat materjali.

EKJA on aga eriti uhke oma liikmete üle! Osalesid neli ettevõtet (Ensto Ensek, Eesti Energia, Tallinna Sadam, DHL Estonia) kolmes alamkategoorias kuue ankeediga.

Keskkonnajuhtimise alamkategoorias tunnustati aktsiaseltsi DHL Estonia ning võitjaks kuulutati aktsiaselts Ericsson Eesti.

Keskkonnasõbraliku toote või teenuse alamkategoorias kuulutati võitjaks aktsiaselts Advanced Sports Installations Europe. Lisaks tunnustati osaühingut Hepta Group Energy. Eriauhind äri ja elurikkuse kategoorias anti aktsiaseltsile Tallinna Sadam.

Keskkonnasõbraliku tootmisprotsessi alamkategoorias kuulutati võitjaks aktsiaselts Eesti Energia (kolme projektiga: põlevkivituhast mullaparandaja, OSAMAT ja maa-alune settebassein, pumpla). Lisaks tunnustati ettevõtteid Gelatex Technologies ja Redeem Nordics.

Õnnitlused võitjatele, tunnustatutele ja nominentidele tubli osalemise eest.

Loe nominatsioonide kohta täpsemalt Keskkonnaauhinna kodulehelt.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!