Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

03
juuni

Veebiseminar: Süsinikuneutraalne ringne majandus – väljakutsed ja võimalused koroonakriisist väljumisel

Seminar on järelkuulatav siit! 

Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskusega (SEI Tallinn) korraldas koostöös Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon (EKJA) järjekordse veebipõhise seminari “Süsinikuneutraalne ringne majandus – väljakutsed ja võimalused koroonakriisist väljumisel”.

Tänaseks on selge, et käesolev kriis avaldab suurt survet paljude riikide ja ka ettevõtete pikaajalistele keskkonnaalastele eesmärkidele. Keskkonnaga seotud investeeringutest tulev kasum on väga pikaaegne ning riikidel on samas vajadus turgutada oma majandust ja ettevõtjaid lühiajaliste meetmetega, mis ei pruugi toetada süsinikuneutraalseid ja ringseid lahendusi. Kuidas mõjutab tänane kriis Euroopa Liidu ja ka Eesti majanduse- ja keskkonnapoliitikat? Millised väljakutsed seisavad ees ja millised võimalused avanevad Eesti ettevõtetel? Kuidas praegusest kriisist välja tulla nii, et taastumine oleks kiire ja kooskõlas rohelise kokkuleppe eesmärkidega?

Neile ja mitmetele teistele küsimustele püüdsime leida vastuseid 21. mail toimunud seminaril.

Seminar on täies pikkuses järele kuulatav siit -> https://www.sei.org/events/susinikuneutraalne-ringne-majandus-valjakutsed-ja-voimalused-koroonakriisist-valjumisel/

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!