Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

28
märts

06.04 Veebiseminar “ESG aruandluse seos keskkonnajuhtimissüsteemiga”

Toimumisaeg: 6. aprill kell 13.00 – 14.30

Koht: MS Teams veebikeskkond

EKJA korraldab 6. aprillil veebiseminari „ESG aruandluse seos keskkonnajuhtimissüsteemiga“.

Seminaril osalevad ekspertidena Sustinerest Marko Siller ja Paula Kristel Kaljula.

Seminaril teeme kiire ja praktilise ülevaate, millise keskkonnamõjude juhtimise süsteemi olemasolu ja praktika seavad ootuseks Euroopa Liidu ESG regulatsioonid. Räägime eelkõige kestlikkusteabe direktiivist (Corporate Sustainability Reporting Directive, CSRD) ja sellega seotud standarditest (European Sustainability Reporting Standards, ESRS) ning jätkusuutlikkuse taksonoomiamäärusest tulevatest kohustustest ja võimalustest. Toome välja, kuidas kasutada neid regulatsioone ka vabatahtlikult enda kasuks. Tutvustame, kuidas samm-sammult enda ettevõttes vastav struktuur ja süsteem luua. Võrdleme ja arutame, milline on selle kõige seos ja ühisosa peamiste keskkonnajuhtimise süsteemidega.

Sustinere on aidanud ESG strateegiate, juhtimise ja aruandluse osas enam kui 30 ettevõtet – räägivad selle kogemuse põhjal, mis töötab ja kus tavaliselt takistused on.

  • Marko Siller – Sustinere asutaja ja partner, ta on aidanud paljudel Eesti, Läti ja Leedu börsi- ja riigifirmadel, suurfirmadel ja VKE-del kujundada ESG ja jätkusuutlikkuse strateegiaid, seada eesmärke ja mõõdikuid, luua ESG aruandeid.
  • Paula Kristel Kaljula – Sustinere keskkonnaekspert, kes aitab tootmisettevõtetel viia läbi roheauditit ning luua roheteekaarte, -strateegiaid, sh seade eesmärke ja mõõdikuid, kujundada arendustegevusi. Tal on pikk kogemus tootmisettevõtte eri positsioonidel töötades, kus lisaks insener-tehnilistele ülesannetele hindas ta uute ja olemasolevate tootmisseadmete, -tehnoloogiate ja materjalide keskkonnamõju ning leidis lahendusi parendamiseks. Tal on kogemus keskkonnajuhtimissüsteemi (ISO 14001 ulatuses) rakendamises ja auditeerimises. Paulal on keemia- ja keskkonnakaitsetehnoloogia magistrikraad TalTechist.

Lisaks kuuleme seminaril ESG põhimõtteid rakendanud ettevõtete kogemusi. Ettekande teevad Utilitase keskkonnajuht Kaire Kuldpere ja Swedbanki ESG valdkonnajuht Mihkel Tamm.

Registreeru veebiseminarile SIIN. Registreerimine on avatud kuni 05.04.

Seminari veebilink saadetakse kõigile registreerunutele enne ürituse toimumist. Kogutud andmeid kasutatakse ainult seminariga seotud informatsiooni edastamiseks ning muul moel ei töödelda.

Seminar salvestatakse ja postitatakse hiljem EKJA kodulehele järelevaatamiseks.

Seminar on tasuta.

Päevakava:

13.00 – 13.45 ESG aruandluse ülevaade ja seos keskkonnajuhtimissüsteemiga. Marko Siller ja Paula Kristel Kaljula, Sustinere

13.45 – 14.00 Utilitase ESG strateegia. Kaire Kuldpere, Utilitas

14.00 – 14.20 Panga vaade jätkusuutlikule ettevõtlusele. Mihkel Tamm, Swedbank

14.20 – 14.30 Arutelu

 

Kohtumiseni seminaril!

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!