Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

12
apr.

Liikuvus ja sportlikkus: Eesti Pank ja DHL Express Estonia näited

Liikuv eluviis ja liikuvus tööpäeva ajal moodustavad olulise vundamendi meie füüsilisele ja ka vaimsele tervisele, rääkimata kasust tööviljakusele. Eesti Pank ja DHL Express Estonia jagavad näiteid, kuidas nemad on utsitanud kolleege liikuma.

Eesti Pangas korraldatakse erinevaid sportlikke väljakutseid, et saada üheskoos liikuma, põgeneda mugavustsoonist ning katsetada uusi trenne. Eelmise aastal toimus liikumis-BINGO, kus poole aasta jooksul tuli täis saada BINGO-ruudustik.

BINGO toimus kolmes etapis (nurgad, diagonaalid ja täismäng ehk kõik ruudud), iga etapi lõpus loositi osalejate vahel välja väikseid ergutavaid auhindu. Rohelise kontori põhimõtete kohaselt olid auhindadeks enamjaolt pangal juba olemasolevad meened, eraldi uusi ei tellitud. BINGO puhul sai pank esile tõsta ka juba olemasolevaid võimalusi nagu majas või majast väljas toimuvad treeningud, Eesti turvalisim jalgrattaparkla, juba kalendris olevad kultuuriklubi või spordiklubi ühisüritused (kevadkontsert rabas, talvine spordipäev, kevadine linnaorienteerumine jm).

DHL Express Estonias toimus eelmisel aastal liikumisaasta väljakutse, kus iga kuu korraldas spordiürituse keegi kolleegidest endale meelepärasel spordialal. Väga paljudel üritustel oli võimalik osaleda koos pere ja lastega. Üritused võimaldasid ka töövälisel ajal koos aega veeta ja kaasata oma töötajaid erinevatesse tegemistesse. Lisaks üritustele arendasid töötajad erinevaid harjumusi ja võistlesid omavahel sammuvõistlustel.

roheline kontor. ekja. liikumine. bingo
Roheline kontor. EKJA. Eesti Pank. Liikuvus ja sportlikkus. Bingo

Pildid: Eesti Pank

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!