Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

03
veebr.

Negavatt kutsub noori maailma muutma!

Alates tänasest, 3. veebruarist saavad taas kõik 18-30-aastased noored esitada ideid Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursile Negavatt. Parimatest parimatele on ette nähtud kuni 10 000 eurot oma algatuse elluviimiseks. Ideede esitamise tähtaeg on 23. veebruar.

KIKi juhataja Andrus Treier tõdeb, et keskkonnateemad lähevad tänastele noortele üha enam korda ning seda näitab ka aasta-aastalt Negavati konkursile esitatavate ideede arvu kasv ja põhjalikkus. „Negavatt on suurepärane võimalus just probleemkohtadele tähelepanu juhtida, kuid ka lahendusi välja pakkuda,“ selgitab Treier, lisades, et KIK toetab siinjuures nii sisuliselt kui ka rahaliselt. „Konkursi auhinnafond on 28 000 eurot, kuid veelgi olulisem on võistluse käigus koolitajatelt ja ekspertidelt saadavad teadmised, mis aitavad ideid lihvida ning selle teostumisele lähemale jõuda.“

Negavati projektijuht Anni Raie julgustab, et konkursile kandideerimises pole midagi keerulist. „Negavatile esitatav idee ei pea olema valmislahendus ning omada ei tule ka põhjalikult koostatud ja eelarvestatud projekti, vaid Negavati kodulehel tuleb täita lihtne ankeet, kus saab oma mõtte edasi anda.“ Raie lisab, et kõik edasine tulebki konkursi käigus, mil koos ekspertidega asutakse oma ideid samm-sammult ellu viima.

Ideede esitamise tähtaeg on 23. veebruar, seejärel valivad KIKi ja Keskkonnaministeeriumi töötajad välja 15 edasipääsenut.

Täpsema info leiab Negavati kodulehelt ning lisaküsimustes aitab Negavati projektijuht Anni Raie (anni.raie@kik.ee, 59 094 144).

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!