Lindström on Euroopa üks juhtivaid tekstiiliteenuste ettevõtteid. Lindströmi grupis töötab kokku 4550 inimest, kellest Eestis töötab ligi 160. Lindström pakub ettevõtetele tööriiete ja tööstuslike puhastustekstiilide renditeenust, tekstiilide renti hotellidele ja restoranidele, vahetusvaipade renditeenust ning teisi tekstiilide ringseid teenuseid. Sellisena on ettevõte parim näide klassikalisest ringmajanduse toote ja teenuse ärimudelist, mis pakub klientidele kulutõhusat ja keskkonnasäästlikku moodust tekstiilitooteid teenusena kasutada.
Tekstiilide renditeenus võtab arvesse keskkonnahoiu ja ringmajanduse põhimõtteid alates renditava toote materjalide valikust, nende tootmisest, võimalikult pikast kasutuseast kuni toodete eluea lõpul tekkivate jäätmete käitlemiseni. Klientidele pakutakse mugavat ja kulutõhusat lahendust, mis on minimaalse keskkonnamõjuga.
Renditavaid tekstiilitooteid valmistatakse ainult reaalsest vajadusest tulenevalt. Kuna suur osa töörõivastest on ristkasutuses, siis ei ole vaja neid sellises koguses, nagu eeldaks see, kui igal ettevõttel oleks enda töörõivaste varu. Renditeenuse puhul on majanduslikult kasulik disainida tooted võimalikult vastupidavaks ja pikaajaliselt kasutatavaks (kerge hooldada ja parandada). Ettevõttel on teeninduskeskused, kus peale puhastuse tehakse ka hooldus- ja parandustöid. Kui kasutatud tekstiilitooteid ei ole enam võimalik parandada, siis suunatakse need võimalikult suures mahus ringlusse. Nii saab enamik lõpuni kasutatud tekstiilitoodetest uue elu – õlilappidest tehakse õlimatte, õlimattidest omakorda imamispoome; hotellitekstiilidest tehakse puhastuslappe ja ostukotte; froteerättidest tehakse uusi rõivaid, hoonete isolatsioonimaterjali; vaipadest poksikottide täidet jne. Lisaks tehakse kasutatud toodete ringlussevõtu tagamiseks koostööd erinevate väikeettevõtetega. Näiteks Rootsi firma Stormie Poodle toodab ringlusest eemaldatud tekstiilidest lasterõivaid. Ettevõte Reused Remade toodab hotellide tekstiiliesemetest stiilseid korduskasutatavaid kotte. Suur osa tööriietest leiab tee Resteri käitlustehasesse, kus tekstiilid purustatakse uue kiu valmistamiseks. Ettevõte osaleb ka mitmetes teadus- ja arendusprojektides, milles töötatakse välja uuenduslikke lahendusi tekstiilijäätmete ringlussevõtuks (nt tekstiilide keemilise ringlussevõtu katsetamine).
Peale materjaliringluse on ettevõtte jaoks oluline energia ja muude ressursside taaskasutuse pidev suurendamine. Näiteks on Lindströmi pesumajades leitud viis vee taaskasutamiseks – töörõivaste loputusvesi sobib hästi näiteks porivaipade eelpesuks. Lindströmi tehased toodavad rõivaid vaid kohaliku piirkonna jaoks, mis tähendab seda, et ökoloogiline jalajälg väheneb ka transpordi pealt.