Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

06
märts

Kuidas jääda ellu ühe karmistavates tingimustes?

EKJA, Arengufond ning advokaadibüroo Glimstedt korraldavad ettevõtjatele keskkonnaõiguse teemalise seminaride sarja „Kuidas jääda ellu ühe karmistavates tingimustes?“

Seminarisarja sihtgrupp: seminarid on suunatud keskkonnaloa alusel tegutsevatele või tegevust alustavatele ettevõtjatele.

Seminarisarja eesmärk: sarja eesmärk on tõsta ettevõtjate teadlikkust keskkonnaõiguse valdkonnas. Sari keskendub üldisele keskkonnaõigusele ning ei käsitle konkreetse alamvaldkonna spetsiifilisi küsimusi. Spetsiifiliste keskkonnavaldkondade – nagu bioloogilise mitmekesisuse kaitse, veekeskkonnakaitse, välisõhu kaitse, jäätmed – probleemid võivad olla jätkusarjade teemaks.

Sarja tulemusel omandab ettevõtja olulised baasteadmised keskkonnaõigusest ja oskab orienteeruda keskkonnaõiguse alases regulatsioonis, mõistab keskkonnakaitseliste otsustuste tagamaid, oskab keskkonnaõiguse loomisel kaasa rääkida ja enda õiguseid keskkonnakaitse valdkonnas kaitsta. Samuti annab seminarisari ülevaate sellest, millised asutused tegelevad keskkonnakaitsega ning milline on nende pädevus. Sarja raames tutvustatakse ettevõtjatele ka vabatahtlikke keskkonnahoiu meetmeid ja nende rakendamise võimalusi ning antakse terviklik ülevaade sellest, milliseid toetusi on tal võimalik taotleda, et oma äritegevust keskkonnahoidlikumaks muuta.

Seminarisarja raames toimub perioodil märts-november 2014.a. kuus erinevat seminaripäeva. 1.seminar toimub juba 6.märtsil.

Seminarisarja kava ning registreerimisinfo:

Lisainfo: ekja@ekja.ee ning mirjam.vili@glimstedt.ee, tel 52 73703

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!