Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

21
jaan.

Juhtimiskonverents “ANDMED RÄÄGIVAD”

 

“Without data, you’re just another person with an opinion.” W. Edwards Deming.

Eesti Kvaliteediühingu juhtimiskonverentsil räägitakse seekord andmetest ja kvaliteedist. Andmetele ja tõenditele tuginemine on kvaliteedijuhtimise aluspõhimõte, mis on tänapäeva maailmas omandamas järjest laiemat tähendust. Andmete kvaliteet on eriti oluliseks muutunud just viimastel aastatel – tohutult on arenenud tehnoloogia võimalused, seoses COVID-kriisiga on esile kerkinud statistika ja teaduse usaldusväärsuse teema.

Konverentsil räägime mõõtmisest ja hindamisest, uutest tehnoloogiatest, suurandmetest, tehisintellekti võimalustest. Oluline on mõista, kuidas andmete analüüsi tulemusena saadud informatsiooni ja teadmust kasutada protsesside parendamisel, organisatsiooni juhtimiskvaliteedi tõstmisel ja asjakohaste otsuste tegemisel. Miks ja milliseid andmeid koguda? Millist meetodit valida? Kuidas andmeid tõlgendada ja tulemusi kasutada? Kuidas mõõta ja hinnata kvaliteeti erinevates valdkondades?

Konverentsil saab osaleda nii Öpiku konverentsikeskuses kohapeal kui Elisa Stage portaalis. Osalemise tingimused sõltuvad jaanuari lõpus kehtivatest COVIDi reeglitest. Konverentsi ettekanded on eesti ja inglise keeles sünkroontõlkega. 26. jaanuari seminar on inglise keeles ilma tõlketa.

 

Tutvu konverentsi programmi, registreerimise ja maksumusega siin!

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!