Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

12
jaan.

EKJA Ringmajanduse Foorum korraldab ringmajanduse konverentsil seminari teemal “Ringmajandusele üleminek tööstusettevõtetes”

Keskkonnaministeerium ootab kõiki huvilisi 19.–20. jaanuaril 2022 osalema järjekorras juba kolmandale ringmajanduse konverentsile, et üheskoos jagada saadud kogemusi ning seada sihte tuleviku väljakutsete lahendamiseks. Konverents toimub esimest korda osalejatele veebiülekandena ning konverentsi saab vaadata mugavalt kodust või kontorist.

Konverentsil tutvustatakse ettevõtete ressursitõhususe meetme projekte ja ringmajanduse poliitika suundasid, esitlusele tulevad asjakohased praktikad ja innovaatilised protsessid ning inspireerivad näited, mis on abiks teiste kogemustest õppimiseks. Esimesel päeval toimuvad ettekanded ja paneelarutelud, teisel päeval saab osaleda töötubades ja seminarides.

Sel korral annab oma panuse töötubadesse ka EKJA Ringmajanduse Foorum, kelle seekordseks fookuseks on tööstusettevõtted. Keskkonnahoidlikud ja ringmajandusse panustavad ettevõtted vajavad kiireloomulisi, põhjalikke ning kooskõlastatud regulatiivseid ja toetavaid meetmeid, mis moodustavad majanduspoliitika raamistiku lahutamatu osa. EKJA seminar „Ringmajandusele üleminek tööstusettevõtetes“ püüab arutelu vormis välja tuua peamised takistused ja võimalused, millega oleks vaja süsteemselt riiklikul tasandil tegeleda, et riigi ja ettevõtete koostöös võimalikult kiiresti liikuda uue tööstus 5.0 kontseptsiooni poole, mis sobituks nii Eesti kui globaalse süsinikuneutraalse ja ringse majandusmudeliga.

Selleks, et seminarist osa saada, tuleb vaid minna konverentsi kodulehele ringigaedasi.ee ning registreerida enda osalemissoov. Sealt leiab ka täpsema info teiste huvitavate esinejate ja töötubade kohta.

Näeme juba 19. ja 20. jaanuaril konverentsil!

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!