Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

12
dets.

Toimus EKJA külastusreis Pärnumaale

Oktoobri alguses toimus EKJA liikmete külastusreis Harjumaa ja Pärnumaa ettevõtetesse.

Külastusreis algas Tallinna kesklinnast, kus jagunesime kaheks grupiks ja külastasime LHV ja Utilitas Tallinna Rohelisi Kontoreid. Mõlemad ettevõtted on varasemalt EKJA poolt pälvinud ka aasta Rohelise Kontori tiitli, seega oli huvitav kuulda nende kogemusi Rohelise Kontori süsteemi rakendamisel.

Edasi sõitsime külla Harjumaal Kiius asuvasse ettevõttesse Weerec, mis tegeleb elektri- ja elektroonikajäätmete ning plastpakendite ümbertöötlemisega. Weerec käitleb muuhulgas ka vanu kineskoopseadmeid ning kineskoobi esiklaas müüakse Weereci poolt edasi kui dekoratiivklaasi toode.

Enne Pärnusse jõudmist külastasime ka Jaanihanso siidritalu, kus kuulsime kuidas valmistatakse siidrit traditsioonilisel meetodil ning saime ka siidrit ka degusteerida.

Teisel külastusreisi päeval käisime Pärnus ettevõttes Scanfil, mis on osa globaalsest Scanfili kontsernist. Ettevõte tegeleb elektroonikaseadmete tootmisega ja keskkonnamõju võetakse arvesse kogu ettevõtte väärtusahelas.

Külastasime ka ettevõtet Wendre, mis on üks Euroopa suurimaid magamistarvete tootjaid. Wendre patjades ja tekkides kasutatakse suures osas taaskasutatud või jätkusuutlikku materjali nagu PET-pudelitest toodetud kiud, tootmisjäägid ja tsellulooskiud.

Aitäh kõigile ettevõtetele, kes meid vastu võtsid!

EKJA iga-aastased külastusreisid on tore traditsioon, kus saavad osaleda kõik EKJA liikmed.

Külastusreisi osalejad Weerecis kineskoopklaasi taustal.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!