Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

22
veebr.

EKJA külastusreis Muuga sadamasse 5. aprillil

Tallinna Sadam jagab kogemusi huvipoolte suhtluse edusammudest ja tõketest keskkonnajuhtimissüsteemi kontekstis Muuga sadama näitel

5. aprillil toimub EKJA külastusreis Tallinna Sadama Muuga sadamasse. Alates 15.09.2018 peavad eelnevalt välja antud ISO 14001:2004 sertifikaatidega ettevõtted tegema uusversioonile üleminekuks ja sertifikaadi väljastamiseks täiemahulise auditi. Paljuräägitud ISO 14001:2015 versioonis on üheks keskseks teemaks huvipoolte ootuste ja vajaduste arvestamine ning sellest tulenevalt ka vastavuskohustused. 13. märtsil 2018 toimus ASi Tallinna Sadam juhtimissüsteemi edukas sertifitseerimine vastavalt uutele ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standarditele.

Muuga sadam jagab kogemusi ootustest, nõuetest ja suhtlusest erinevate osapooltega:

 

  • Kuidas toimub suhtlus huvigruppidega, kuidas teavitatakse, kuidas ennetatakse ja lahendatakse probleeme? Tutvustatakse Muuga sadama õhukvaliteedi keskkonnajuhtimissüsteemi, mis on välja töötatud koostöös naftaoperaatoritega, Keskkonnaministeeriumiga, Keskkonnaametiga, Keskkonnainspektsiooniga ja Keskkonnauuringute Keskusega ning mille eesmärk on naaberelanike õhukvaliteedi alaste kaebuste vähendamine.
  • Kuidas toimub suhtlus territooriumil asuvate ettevõtetega, kuidas edastatakse keskkonnaalaseid nõudeid, kas ja kuidas kontrollitakse nõuete täitmist?
  • Kuidas toimub suhtlus kohalike omavalitsustega erinevate arendusprojektide, planeeringute, keskkonnamõju hindamiste, jms teemal? Tutvustatakse näitena veeldatud maagasi LNG arendusprojekti läbiviimist.

Kohtume Muuga sadamas kell 14.00, külastusreisi lõpetame orienteeruvalt 16.00. Tallinna Sadama kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise osakonna juhataja Ellen Kaasik teeb antud teemal ettekande ning tutvustab sadama territooriumi Muuga sadama peahoone avatud terrassilt. Kui kellelgi on konkreetseid küsimusi, millele soovib vastust võib need eelnevalt saata ekja@ekja.ee ning saame edastada need Sadamale.

Transport Muuga sadamasse on eraviisiline. Kel on autos vabad kohad, märkige sellekohane info registreerimisankeedis, et saaksime autodele mahutada ka neid, kel omal transporti pole.

Palun registreerige end külastusreisile enne 3.aprilli siin.

Külastusreisil osalemine EKJA tegevliikmetele tasuta, toetajaliikmetele ja koostööpartneritele (EKÜ ja VEF liikmed) 10.00 EUR ja teistele 15.00 EUR.

Lisainfo ekja@ekja.ee või 6276 115.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!