Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

31
mai

Avatud on kandideerimine keskkonnajuhtimise konsultantide Hea Tava nimekirja liikmeks

Keskkonnajuhtimissüsteemi konsultantide Hea Tava on koostatud Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni poolt eesmärgiga parandada keskkonnajuhtimise nõustamisteenuse kvaliteeti ja selle läbi tõsta ka organisatsioonide keskkonnategevuse taset.

Hästi toimiv keskkonnajuhtimissüsteem aitab organisatsioonil mõista tema tegevusest, toodetest ja teenustest tulenevaid võimalikke keskkonnariske ja -mõjusid ning neid läbi süsteemse keskkonnategevuse vältida ja vähendada. Rakendatud keskkonnajuhtimissüsteemi eesmärgipärasus, tõhusus ja nõuetele vastamine sõltub paljus kaasatud konsultandi pädevusest ja tema nõustamisteenuse kvaliteedist.

Tihti puudub ettevõtetel keskkonnajuhtimissüsteemi konsultanti otsides ja palgates arusaam keskkonnajuhtimissüsteemist ning kuidas see peaks efektiivselt ettevõttes tööle hakkama. Selleks on koostatud näpunäited keskkonnajuhtimissüsteemi esmarakendamist kavandavale organisatsioonile, millega saab tutvuda siin.

Keskkonnajuhtimise konsultantide Hea Tava nimekirja liikmed omavad kõrgharidust, vähemalt 5 aastast standardiseeritud keskkonnajuhtimissüsteemide (ISO 14001, EMAS) nõustamiskogemust ja/või on töötanud vähemalt 5 aastat keskkonna-, kvaliteedi- või töötervishoiu ja –ohutuse juhina, on nõustanud viimase 3 aasta jooksul vähemalt 3 organisatsiooni standardiseeritud keskkonnajuhtimissüsteemi rakendamist, on regulaarselt täiendanud oma keskkonnajuhtimisalaseid teadmisi ning ei ole oma eelneva tegevusega kahjustanud keskkonnajuhtimise nõustamise head mainet.

Keskkonnajuhtimissüsteemide konsultandid, kes vastavad eelpool nimetatud nõudmistele, on oodatud esitama täidetud ja digitaalselt allkirjastatud ankeedi EKJA keskkonnajuhtimise arendamise komisjonile (komisjon@ekja.ee) hiljemalt 9. juuniks 2017.

Tutvu keskkonnajuhtimise Hea Tava puudutava informatsiooniga siin.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!