Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

06
nov.

Algas kandideerimine konkursile “Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte 2019”


4. novembril kuulutas Keskkonnaministeerium välja konkursi „Aasta keskkonnasõbralik ettevõte 2019”, mida korraldatakse igal aastal eesmärgiga selgitada välja keskkonnasõbralikud ettevõtted, kes on oma tegevusega silmas pidanud keskkonna heaolu.

Konkursi eesmärk on näidata, et keskkonnaprobleemid saab muuta ka majanduslikeks võimalusteks ning võitjate tunnustamisega innustada ka teisi ettevõtteid kasutama keskkonnast hoolivamaid lahendusi ja tarbijaid tegema keskkonnasõbralikumaid valikuid. 

Osalema on oodatud kõik ettevõtted, kes on viimase 12 kuu jooksul oma tegevuses keskkonna heaoluga arvestanud ning tulnud turule keskkonnaalaselt uuenduslike lahendustega.

Keskkonnasõbraliku ettevõtte tiitli pälviv organisatsioon saab Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) toel maksimaalselt 35 000 euro väärtuses enda keskkonnategevust veelgi paremaks muuta. Lisaks saab võitja õiguse kasutada keskkonnamärgist “Aasta keskkonnasõbralik ettevõte” ning võimaluse esindada Eestit Euroopa keskkonnaalasel konkursil.

Samuti ootame teie ettepanekuid, kes võiks olla teie valdkonnas keskkonnasõbralikumad ettevõtted, hiljemalt 15.11.2019 kadri.koemets@envir.ee  või kasutades elektroonilist soovitusankeeti www.keskkonnaauhind.ee .

Konkursil osalemiseks tuleb täita elektrooniline ankeet läbi veebi – www.keskkonnaauhind.ee  ja esitada hiljemalt 4. detsembriks 2019 (kaasaarvatud). Lisaküsimuste korral abistab teid Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse peaspetsialist Kadri Koemets (e-mail: kadri.koemets@envir.ee  ja telefon: 6262 911).

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!