Telefon: +372 627 6100 E-post : ekja@ekja.ee

Uudis

03
okt.

24-26.10 Nature-Based Solutions konverents Tallinnas

Foto: Ana Lisa Alperovich for Inhabitat via Flickr

24.-26. oktoober toimub Tallinnas Eesti EL Nõukogu eesistumise kõrgetasemeline konverents “Nature-Based Solutions: From Innovation to Common Use“. Konverentsil tutvustatakse loodusest inspireeritud ökoinnovaatilisi praktikaid ja teadmisi, mis aitavad lahendada kliimamuutusest ja linnastumisest tekkivat koormust inimestele, linnadele ning looduskeskkonnale.

Looduspõhised lahendused (i.k. nature-based solutions, NBS) pakuvad võimalusi selliste ühiskondlike probleemide lahendamiseks nagu on kliimamuutused, veetaseme tõus, toiduga kindlustatus, inimeste tervis ning sealhulgas loodusressursside säästev kasutamine. Näiteks, mätaskatused või rohelised seinad hoonetel aitavad linnapiirkonnas hoida siseruumide temperatuuri kuumade ilmadega jahedamana, püüda sademevett, vähendada õhusaastatust ja suurendada bioloogilist mitmekesisust ning inimeste heaolu.

Looduspõhised lahendused aitavad luua ka rohelisi töökohti ning aidata kaasa majanduskasvule läbi uute toodete ja teenuste arendamise. Need panustavad pigem loodusressursside efektiivsele kui nende raiskavale kasutamisele.

Konverentsil osalevad juhtivad teadlased, poliitikud ja ettevõtjad üle kogu maailma, kes jagavad oma kogemusi looduspõhise innovatsiooni ja uuenduslike tehnoloogiate rakendamise kohta erinevates eluvaldkondades.

Konverentsi korraldavad Tallinna Ülikool ja Keskkonnaministeerium ning osalemine on tasuta. Konverents toimub inglise keeles. Info ja registreerumine on leitav veebilehelt www.nbs2017.eu

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...

Liitu Rohelise Kontori uudiskirjaga!

 

Vali list

Oled listiga liitunud. Aitäh!