Välisõhu saasteluba

Välisõhu saasteluba  ja erisaasteluba on dokumendid, mis annavad välisõhu kaitse seaduses sätestatud juhtudel õiguse viia saasteaineid paiksest saasteallikast välisõhku ning määravad selle õiguse kasutamise tingimused.

Saasteallika valdajal, kes on kohustatud omama keskkonnakompleksluba või jäätmepõletusluba, ei ole vaja saasteluba ja erisaasteluba keskkonnakompleksloaga või jäätmepõletusloaga hõlmatud käitise suhtes.

Arvestades majandustegevuse valdkondade eripära, kehtestab keskkonnaminister määrusega saasteainete heitkogused ja kasutatavate seadmete võimsused, millest alates on nõutav välisõhu saasteluba ja erisaasteluba.

Kui saasteloa omamine on vähemalt ühe saasteaine tõttu kohustuslik, märgitakse saasteloa taotluses ja saasteloas kõik sellest saasteallikast eralduvad saasteained, mille heitkogus on aastas üks kilogramm või rohkem. Kui aga saasteallika valdaja ei ole ületanud keskkonnaministri määruse alusel kehtestatud saasteaine heitkogust, on saasteloas esitatud andmetel informatiivne tähendus.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...