Nimekiri

Keskkonnajuhtimise Hea Tava konsultantide nimekirja (edaspidi Hea Tava nimekirja) kuuluvad konsultandid, kes on esitanud EKJA keskkonnajuhtimise arendamise komisjonile (edaspidi KEJA komisjon) oma pädevuse tõendamiseks nõutud ankeedi ning juhinduvad oma tegevuses Hea Tava põhimõtetest. KEJA komisjoni hinnangul vastavad nimekirja liikmed järgmistele tingimustele:

  • Konsultant omab kõrgharidust
  • Konsultant omab vähemalt 5 aastast standardiseeritud keskkonnajuhtimissüsteemide (ISO 14001, EMAS) nõustamiskogemust ja/või on töötanud keskkonna-, kvaliteedi- või töötervishoiu ja –ohutuse juhina
  • Konsultant on nõustanud viimase 3 aasta jooksul vähemalt 3 organisatsiooni standardiseeritud keskkonnajuhtimissüsteemi rakendamist
  • Konsultant on regulaarselt täiendanud oma keskkonnajuhtimise alaseid teadmisi (osalenud viimase aasta jooksul vähemalt ühel keskkonnajuhtimisega seotud koolitusel)
  • Konsultant ei ole oma eelneva tegevusega kahjustanud keskkonnajuhtimise nõustamise head mainet

Hea Tavaga liitunuks olemine eeldab konsultandilt oma professionaalsete oskuste ja teadmiste pidevat ajakohasena hoidmist. Konsultandid on kohustatud iga aasta uuendama oma ankeeti, mille vastavust kontrollib KEJA komisjon.

Hea Tava nimekirja kuuluvad järgmised konsultandid:

  1. Marko Pavlov
  2. Siret Sõmer
  3. Tõnu Randaru
  4. Tõnu Kumari
  5. Jana Kelus

Hea Tavaga liituda soovivatel konsultantidel on võimalik esitada täidetud ja digitaalselt allkirjastatud ankeet EKJA keskkonnajuhtimise arendamise komisjonile. Liitumise kohta saad täpsemalt uurida siit.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...